Kaip rasti Facebook administratorių

Padarykite, kad jūsų darbo skelbimas iššoktų aukštai

 

Nesvarbu, ar leidžiate skelbimą ar skelbiate naują poziciją savo įmonės „Facebook“ puslapyje ar grupėje, jūs mokate už jūsų pranešimų išskyrimą.

Galų gale, esate varžovai prieš naujausių memes, „YouTube“ sensacijų ir naujienų, kurios eina per jūsų potencialių nuomos kanalą. Didelės teksto sienos privers jūsų naujokus miegoti.

Kad jūsų pranešimai išsiskirtų iš kitų, tai neturėtų būti raketų mokslas. Na, aišku jeigu esi SpaceX, kuris ieško darbuotojo.

Šis pavyzdys uždeda varneles langeliuose, kurie parodo, kaip padaryti efektyvų samdymo straipsnį „Facebooke“.

  • Į pranešimą įtrauktas akį traukiantis paveiksliukas, kuris yra netipiškas darbo skelbimų sąraše.
  • Rašto kopija yra šilta ir kviečianti, tačiau konkreti.
  • Tikslinė nuoroda tiesiogiai siunčiama į darbo svetainę, todėl prašymo procesas tampa lengvesnis suinteresuotiems talentams.

„Disney karjeros“ „Facebook“ puslapio lankytojai taip pat supranta kai kurių asmenybės tipų svarbumą  prieš įdarbinant su „Facebook“ veikla.

Trumpas, saldus ir tiesiai prie reikalo. Šio konkretaus įrašo kopija sukuria žaismingą skubumo jausmą ir skatina suinteresuotus pareiškėjus spustelėti.

Nepamirškite, kad ne visi įdarbinimo darbai reikalauja kostiumo ir vikrumo. Chipotle panašiai naudoja humorą, kad paskatintų naujus darbuotojus:

Įdarbinimas per Facebook

Naudojant esamų darbuotojų ir komandos narių nuotraukas, kad jūsų asmeniniai pranešimai gali būti labiau suasmeninti. Tuo pačiu metu tokios nuotraukos padeda potencialiems darbuotojams vizualizuoti save kaip dalį jūsų įmonės. Štai geras „Boeing“ pavyzdys:

Boeing facebook reklama

Čia jūsų proga? Jūs negalite tiesiog numesti darbo skelbimo „Facebook“ ir pasitraukti.

Taip pat kaip ir bandote rinkodaros laišką išbandyti el. Paštu ar socialine prasme, atlikite tą patį su „Facebook“ įdarbinimo pranešimais. Nuo įvaizdžio tipų ir dydžių iki greito kopijavimo ir ilgai aprašytų aprašymų darbdaviai turi daugybę galimybių kūrybiškai.

Jei norite pritraukti didelių gabumų talentų per „Facebook“ įdarbinimą, jūsų įrašų kopija ir vaizdai turi būti sukonstruoti taip, kad skatintų paspaudimus, taip pat galite pamatyti mūsų reklamos agentura.

Jei leidžiate kompaniją, kuriai būdinga didelė reikšmė, ir nenorite užpildyti savo naujienų kanalo skelbimais, galite apsvarstyti galimybę sukurti „Facebook“ puslapį tik karjeros turiniui.

Sukurti į karjerą susifokusavusį Facebook puslapį

 

Štai geriausias „Walt Disney World“ pavyzdys, kuris yra skirtas tik darbo ieškantiems asmenims Floridoje. Puslapio „Work for Us“ skirtuke, kuriame veikia trečiosios šalies plėtinys, vartotojai gali gauti atnaujintą vieno paspaudimo darbo galimybių sąrašą:

Tokie puslapiai yra palyginti paprastesni, nes jie dažniausiai tarnauja kaip kita talentų vieta, kuria galite naudotis savo įmonės atidarymuose.

Kaip jau minėta, galimybė samdyti tiesiogiai iš „Facebook“ yra pagrindinė priemonė, leidžianti pretendentams nukreipti iš išorės į ilgalaikį registracijos puslapį. Štai pavyzdys iš „Amazon“ atliktų užduočių puslapio:

Nepaisant to, kad absoliučiai būtina turėti karjeros puslapius, taip pat gali būti naudojami kaip tam tikras pozicionavimo įrankis. Pavyzdžiui, „NBCUniversal“ naudoja savo karjerą, kad pademonstruotų savo darbuotojus ir pateiktų darbo ieškančių asmenų patarimų:

Pozicionavimo įrankiai

Smūgiuokite stipriai su samdymo grupėmis

 

Nors dauguma šiandieninių darbdavių iš tikrųjų naudoja facebook reklama, ši platforma yra daug daugiau nei skelbimų, įrašų ir puslapių kūrimas.

Tiesą sakant, „Facebook“ grupės atstovauja potencialius talentingus darbuotojus, norintiems juos atrasti. Visose pramonės šakose „Facebook“ įdarbina galimybes tiek didelėse, tiek mažose industrijose.

Pavyzdžiui, greita paieška „rinkodaros užduotys“ grąžina skalbinių sąrašo rezultatus:

rinkodaros rezultatai

Raktiniai žodžiai, tokie kaip „(pramonė) + darbo lenta“, taip pat galėtų būti pagrindine vieta, kad būtų galima rasti puikų kandidatą vienkartiniam darbo skelbimų. Dauguma „Facebook“ darbo grupių yra populiariausios ir sudarytos iš laisvai samdomų programuotojų ir nuotolinių darbuotojų.

Šių bendruomenių pliuso pusės apima mažiau kandidatų, norinčių pereiti prie skaidrumo ir daugiau skaidrumo, nes pareiškėjai vieni su darbdaviais kalbasi. Todėl skelbimai ir atsakymai paprastai pateikiami ir nemetami, nes samdymas atliekamas elektroniniu paštu ar pranešimuose. Galiausiai, skelbiami darbai „Facebook“ grupėms yra visiškai nemokami, o skelbimų kompanijos yra mokamos.

Stebimos aplikacijos į darbų pozicijas jūsų Facebook straipsniuose

Kartais naujokai potencialūs darbuotojai gali palikti komentarą apie „Facebook“ įdarbinimo straipsnius, kuriose prašoma daugiau informacijos. Įsitikinkite, kad pasiliekate pokalbių viršuje, kad nepraleistumėte kvalifikuoto kandidato. Galite naudoti „Sprout“ „Facebook“ valdymo įrankius, kad stebėtumėte pokalbius apie jūsų darbo skelbimus ar karjeros galimybes savo puslapyje.

 

Ne tik galite tvarkyti skelbimų komentarus, naudodami „Sprout“ analizės įrankius, galite pamatyti išsamius duomenis, į kuriuos įrašus ateina didžiausias srautas ir įsitraukimas. Dėl to „A / B“ bandymai „Facebook“ įdarbinimo turinį yra dar paprasčiau, analizuojant, kas veikia ir ką reikia pakeisti.

Ar jūs naudojate Facebook pritraukti naujiems talentams?

Nuo labai tikslinių skelbimų paleidimo, kad būtų galima rasti paslėptus geriausius talentus konkrečiose pramonės šakose, „Facebook“ įdarbinimas gali padėti sumažinti laiką, kurio reikia norint rasti naujų, kvalifikuotų darbuotojų.

„Facebook“ yra ekonomiškai efektyvi alternatyva senosios mokyklos darbo taryboms ir yra pagrindinė vieta, kur galima rasti specialistų, kurie nėra iš LinkedIn karalystės. Kadangi daugiau ieškančių darbo vietų kreipiasi į socialinę mediją, siekdami parodyti savo kitą skelbimą, darbdaviai gali likti priekyje, užtikrindami savo „Facebook“ puslapio išvaizdą šiandien.

Ar turite sėkmės istoriją sekant ir atrandant iš socialinės medijos talentą? Vis dar stengiasi rasti tinkamą žmogų tavo „Facebook“ administravimui? Papasakokite mums apie savo patirtį, parašydami žemiau komentaruose.