Top dovanų idėjos mamos dienos proga

Ar jūs jau sugalvojote, ką dovanoti mamai, mamos dienos proga? Dar yra laiko nupirkti jai ta tobulą dovaną. Visuomet sunku galvoti apie kažką unikalaus ir specialaus, tai gi aš jums suradau įdomiausias mano nuomone idėjas, kurias galima panaudoti, kad galėtumėte išsirinkti:

  1. Dior Mise En Dior Tribal Double auskarai

Šie auskarai iš Dior tapo visų merginų papuošalų dalimi, kad pamalonintų moterų ausis šiais metais. Jie yra unikalūs, klasikiniai ir madingi ir viskas viename. Mažas perlas tūno ausyje kol didžioji jo dalis išsikiša subtiliai. Jie padarė puikią papildymą, kažkieno papuošalų kolekcijai. Taip jie yra  mano asmeniniame norų sąraše, nors kaina dėl jų populiarumo tik tai auga. Jeigu jūs nenorite permokėti šešių šimtų penkiasdešimt dolerių papuošalams , aš taip pat galiu pasiūlyti Jarin K soldo on ShopBop parduotuvę.

auskarai

  1. BirchBox kompaniją šiemet išleido limituotos kolekcijos Mamos dienos progą makiažo mėginius. Kas viduje? Prabangi dušo želė, kreminės spalvos lūpdažis, prancūziškas serumas ir dar daug gerų priemonių iš geriausių grožio priemonių gamintojų. Visi šie produktai yra gražiai supakuoti ir yra puikiai paruošti dovanoti Mamai, kuri mėgsta tokius produktus. Dar viena idėja padovanoti mamai būtent šios grožio priemonių prenumeratą.
  2. Ramy Brook Karčių rankinukas

Atnaujinti mamos garderobą su stilingu gyvatės verstos odos su karčiais rankinuku, kuris pagamintas dizainerės Ramy Brook. Rankinukas yra nuostabus kasdieniniam naudojimui ir kaip pagrindinis atributas roką mėgstančioms moterims. Tai puikus naujas mergiškas rankinukas staigiam dienos į vakarą pasikeitimui (užsiemusios mamos neturi laiko keisti rankinukus kiekvieną dieną).
4. Padovanokite mamai kažką susijusio su jos sveikata, šiais metais  super maisto dovanų pakuotės iš Sakara Life, kuri yra organiškų vitaminų gaminimo kompanija. Ši geros gyvensenos programą paremta visaverčiu maistu, paremta dieta, į kurią įeina naujos maistingos medžiagos ir skanūs ingridientai. Aš mėgstu Sakaros Super maisto sandėliavimo pakelį, nes jis pristato Mamoms galią, kurią suteikia super maistas ir kaip tai įtraukta į jos dienos dietos planą.  Šis gražiai įvilktas dovanos pakas atsiunčiamas net gi su Sakara receptų bukletu. Šie receptai specialiai sukurti padėti atsigauti, pasikrauti energijos, ir kad kūnas gautų drėgmės. Visi produktai yra natūralūs ir neturi gliuteno elementų.
smilkai

 

  1. Apple išmanusis laikrodis

Mamai, kuri visada dar daug dalykų vienu metu, šis išmanus laikrodis pakeistų jos gyvenimą amžinai. Jūs galite jį užsakyti dabar, aišku šiuo metu Apple siūlo užsisakyti pirmąjį savo laikrodžio demo variantą ir prašo užsisakyti laiką, kada norite gauti laikrodį iš anksto. Apple pirmas išmanus prietaisas – laikrodis lengvai leis jums pasitikrinti elektroninio pašto įspėjimus, navigacijos įspėjimus, gauti Facebook atnaujinimus, žinutes, sekti savo kūno parametrus ir dar daugiau. Taip pat jis gali būti užsakomas įvairių spalvų.

 

 

  1. Pakrovimo stotelė

Madingoms mamoms, kurios dažnai visur skuba telefono pakrovimo papildomas ir stilinga baterija bei iPad krovimo laidas yra nuostabi dovana. Kai mamos techniškas prietaisas išsikrauna, ji gali pasinaudoti šiuo stilingu nešiojamu pakrovėju, kad išsaugoti komunikaciją su išoriniu pasauliu. Nesenai tai pirkau savo mamai.

SPA

  1. SPA raminančių aliejų rinkinys

Mamoms, kurios norėtų pasijausti kaip SPA procedūroje prieš ramų nakties miegą, šie produktai gaminami įmonės ESPA yra tobuli. Švelnus kvapas padarytas iš sandalmedžio, smilkalų, Ylang rožių žiedlapių ekstrakto ir tai yra iš mano miegstamiausios aliejų kolekcijos ir turi nuostabų raminamąjį efektą. Aš kiekvieną vakarą mėgaujuosi šiuo aliejumi taip pat geles i namus, vilniuje geliu pristatymas.

  1. Drobės Instagramo paveiksliukai

Padovanokite savo mamai dovaną, kurios bus ant drobės ir sukurtos tiesiai iš Instagram nuotraukų. Šios kokybiškos galerijos nuotraukos ant drobės atrodys nuostabiai ir pridės stilingumo bet kokiam kambariui. Jūs galite išrinkti patys arba nupirkti mamai dovanų kuponą, kad ji galėtų pasirinkti nuotraukas, kurias norės naudoti, taip pat galime jums.

  1. Gėlės dėžutėje

Atsirado nauja mada visame pasaulyje, puokštės moterims dovanojamos ne, paprastai, o sudėtos ir įkomponuotos į dėžutes. Tokia dovana tikrai nustebins jūsų mamą, didelė dėžutė su tulpėmis bei papildomas daiktas paveiks kiekvienos mamos širdį, juk moterys mėgsta gauti gėles, tiesa? Galite nusipirkti Dear Flora – geles dezutese vilniuje.